MFP "TANK" ITS far. atrament. EPSON L15150, A3+, WiFi, iPrint, DADF,DUPLEX,sieť (C11CH72402)
| Kód: |
ED047418 |
| Dostupnosť: |
na dotaz
Kúpou tohto produktu získate 1368 bodov.
Do košíka
3-ROČNÁ PREDĹŽENÁ ZÁRUKA NA VYBRANÉ TLAČIARNE EPSON
www.epson.sk/zaruka
Spôsob tlače - PrecisionCore™ Tlačová hlava
Konfigurácia trysiek - 800 Trysky čierna, 256 Trysky na farbu
Minimálna veľkosť kvapôčky - 3,8 pl
Atramentová technológia - Pigmentový atrament
Rozlíšenie tlače - 4.800 x 2.400 DPI
Kategória - Home Office, Pracovná skupina
Multifunkčné - Tlač, Skener, kópia, Fax
LCD displej - Typ: Farebné, Dotykový displej, Uhlopriečka: 10,9 cm
Vlastnosti - Dotykový displej
Prípojky - Port USB, Sieť Ethernet, Sieť WiFi, Wi-Fi Direct, Hostiteľ USB
Bezpečnosť WLAN - WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP)
Rýchlosť tlače podľa ISO/IEC 24734 - 25 Str./min. Čiernobiela, 12 Str./min. Colour
Rýchlosť tlače - 32 Str./min. Čiernobiela (obyčajný papier), 22 Str./min. Colour (obyčajný papier)
Rýchlosť obojstrannej tlače, ISO/IEC 24734 - 16 A4 str./min. Čiernobiela, 9 A4 str./min. Colour
Čas do prvej stránky - Čiernobiela 5,5 Sekundy, Colour 8,5 Sekundy
Farby - Čierna, Azúrová, Žltá, Purpurová
Double-sided scanning - Áno
Rýchlosť jednostranného skenovania (čiernobielo A4) - 26 ipm with ADF scan 5 sec. with flatbed scan
Rýchlosť obojstranného skenovania (čiernobielo A4) - 11,5 ipm with ADF scan
Rýchlosť jednostranného skenovania (farebne A4) - 9 ipm with ADF scan 10 sec. with flatbed scan
Rýchlosť obojstranného skenovania (farebne A4) - 6 ipm with ADF scan
Rozlíšenie skenovania - 2.400 DPI x 1.200 DPI (horizontálne x vertikálne)
Výstupné formáty - BMP, JPEG, TIFF, Skenovanie do multi-TIFF, PDF, PNG
Typ skenera - Kontaktný snímač obrazu (CIS)
Typ faxu - Čiernobiele aj farebné faxovanie bez nutnosti zapínať počítač
Rýchlosť odosielania faxu - až 33,6 kbps / pribl. 3 s/stranu
Režim korekcie chýb - Fax CCITU/ITU Group3 s režimom korekcie chýb
Rýchle vytáčanie faxových čísel (max.) - 200 mien a čísel
Pamäť stránok - až 550 strán/6 MB (testovací obrazec č. 1 podľa normy ITU-T)
Počet priehradiek na papier - 3
Formáty papiera - A3+, A3, A4, A5, A6, B6, DL (obálka), No. 10 (obálka)
Obojstranná tlač - Áno (A4/A3, obyčajný papier)
Automatické podávanie dokumentov - 50 Strany
Kapacita zásobníka na papier - 125 Listy
Kapacita priehradky na papier - 250 Listy Štandardná
Vhodná hmotnosť papiera - 64 g/m2 - 255 g/m2
Napájacie napätie - AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Rozmery produktu - 515 x 500 x 350 mm (Šírka x Hĺbka x Výška)
Hmotnosť produktu - 20,2 kg
Napájací prúd - 220 V, 240 V