MFP "ecoTANK" ITS farebné atramentové EPSON L6360, A4, USB, Ethernet, DUPLEX, Wi-Fi (C11CL42401)
| Kód: |
ED058318 |
| Dostupnosť: |
na dotaz
Kúpou tohto produktu získate 408 bodov.
Do košíka
Technika
Spôsob tlace - PrecisionCore™ Tlacová hlava
Konfigurácia trysiek - 400 Trysky cierna, 128 Trysky na farbu
Minimálna velkost kvapôcky - 3,3 pl
Atramentová technológia - Cierny atrament na báze pigmentu a farebné atramenty na báze farbív
Rozlíšenie tlace - 4.800 x 1.200 DPI
Kategória - Home Office
Multifunkcné - Tlac, Skener, kópia
LCD displej - Typ: Farebné, Uhlopriecka:6,1 cm
Emulácia - ESC/P-R
Tlac
Number of colours - 4-farebný
Rýchlost tlace podla ISO/IEC 24734 - 18 Str./min. Ciernobiela, 9 Str./min. Colour
Rýchlost tlace - 35 Str./min. Ciernobiela (obycajný papier), 23 Str./min. Colour (obycajný papier)
Rýchlost obojstrannej tlace ISO/IEC - 7 A4 str./min. Ciernobiela, 5 A4 str./min. Colour
Cas do prvej stránky - Ciernobiela8,5 Sekundy, Colour13,5 Sekundy, According to IEEE/ISO 17629
Farby - Cierna [Pigment], Azúrová [Dye], Žltá [Dye], Purpurová [Dye]
Colours Capacity - Black [127ml], Cyan [70ml], Yellow [70ml], Magenta [70ml]
Skenovanie
Rýchlost jednostranného skenovania (ciernobielo A4) - 10 sec. with flatbed scan
Rýchlost jednostranného skenovania (farebne A4) - 24 sec. with flatbed scan
Rozlíšenie skenovania - 1.200 DPI x 2.400 DPI (horizontálne x vertikálne)
Výstupné formáty - BMP, JPEG, PICT, TIFF, Skenovanie do multi-TIFF, PDF, PNG
Typ skenera - Kontaktný snímac obrazu (CIS)
Manipulácia s papierom/médiom
Obojstranná tlac - Áno (A4, obycajný papier)
Okraj tlace - 0 mm zhora, 0 mm vpravo, 0 mm zospodu, 0 mm vlavo (Tam, kde je definovaný okraj. Inak 3 mm hore, vlavo, vpravo a dole.)
Automatické podávanie dokumentov - 30 Strany
Kapacita zásobníka na papier - 30 Listy
Paper Tray Capacity - 250 Listy Štandardná
Vhodná hmotnost papiera - 64 - 300g/m˛
Všeobecne
Odporúcaný pocet používatelov - Od:1 To:4
Napájacie napätie - AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Rozmery produktu - 375 x 347 x 187 mm (Šírka x Hlbka x Výška)
Hmotnost produktu - 5,7 kg
Prípojky - Port USB, Siet Ethernet, Wi-Fi Direct, Bezdrôtová siet LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Bezpecnost WLAN - WEP 64 Bit, WEP 128 Bit, WPA PSK (TKIP), WPA2 PSK (AES), WPA3-SAE(AES)
Napájací prúd - 220 V, 240 V