Universal USB charger, 2.4 A, white (TA-UC-1A12-01)
Úvod Tablety Tablety príslušenstvo Napájacie adaptéryUniversal USB charger, 2.4 A, white (TA-UC-1A12-01)
Kód: ED056109
Dostupnosť: na sklade
Kúpou tohto produktu získate 3 body.
Do košíka
Univerzálny USB nabíjací adaptér, 5 V / 2,4 A Stačí ho zasunúť do zásuvky a nabiť svoje USB nabíjateľné zariadenie Podporuje všetky smartfóny, tablety a ďalšie USB zariadenia Vstup: 100-240 V~ 50/60 Hz, 0,3 A Výstup USB-A: 5,0 V 2,4 A (max. 12 W) Priemerná aktívna účinnosť: >80 % Spotreba energie v pohotovostnom režime: <0,1 W Ochrana: Skrat, preťaženie Pracovná teplota: < 40°C